Ormedic Dengeleyici Yüz Temizleyici 177ml

Ciltten makyajı ve kalıntıları uzaklaştıran nazik bir dengeleyici temizleme jelidir. Cildinizin pH’ını dengeler ve toniğe duyulan ihtiyacı ortadan kaldırır. Fransız papatyası, yeşil çay ve zengin mango özü cildin doğal dengesini yeniden sağlamaktadır. Cildin yumuşak, nemli, doğal ve temiz görünmesini sağlar.

kullanım şekli

Yüzü su ile nemlendirdikten sonra için az miktarda uygulayınız. Bir köpük oluşana kadar 60 saniye boyunca masaj yapınız. Soğuk su ile durulayınız.

cilt tipi endikasyonları

  • Hassas
  • Karma
  • Tedavi sonrası
  • Tahriş olmuş

faydaları

  • 3’ü bir arada – temizleyici, arındırıcı, tonik
  • Makyajı ve kalıntıları nazikçe çıkartır.
  • Cildi sakinleştiren organik içeriklidir.
  • Paraben içermez

günlük kullanım

Gündüz, gece

anahtar içerik

fonksiyon

Aloe Barbadensis Yaprak Ekstresi (Organik)Sakinleştirici, iyileştirici, anti-inflamatuar
Desil GlukozidDoğal arındırıcı, kimyasal olmayan köpük oluşturucu ajan, özellikle hassas ciltler için. Nemlendirici ve sakinleştirici özelliktedir.
Camellia Sinensis (EGCg) - Japon Yeşil Çayı (Organik)Süper antioksidan – ciltte DNA hasarını engeller. Yüksek polifenol düzeyleri – E vitamininden 20 kat daha güçlü ECGQ içermektedir. Ksantinler – Güneş koruyucu ajan ürününün SPF’sini arttırdığı klinik olarak kanıtlanmıştır
Chamomilla Recutita – Alman Papatyası (Organik)Egzema ve cilt tahrişi için klinik olarak kanıtlanmış, anti-inflamatuar
Symphytum Officinale Ekstresi (Karakafes otu)Botanik ekstre – vücut hücrelerinin doğal replasmanını hızlandıran bir hücre proliferatörü olan allantoin içermektedir. Hücre büyümesini sürdürürken ve hastalıkları engellerken, hasarlı veya yaralı dokuların iyileşmesini başlatmaktadır.
Arvna Sativa (Yulaf) Çekirdeği EkstresiDoğal arındırıcı, yulaf proteini, anti-irritan, nemlendirici, sakinleştirici, antioksidan, serbest radikallerin neden olduğu hasarı azaltır ve güneşten yanan hücrelerin oluşumunu azaltır. Yumuşatıcı, irritasyonu ve inflamasyonu azaltır, ince çizgileri ve kırışıklıkları açar.
Arnica Montana Çiçeği EkstresiBotanik sakinleştirici, anti-inamatuar, ödemi azaltır.
Calendula Officinal Çiçek EkstresiBotanik ot – Aynısefa Çiçeği yüksek oranda karoten – avonoid – içermektedir. Sakinleştirici, anti-infl matuar, sıkılaştırıcı ve antiseptik. Yara iyileşmesini başlatır ve tahriş olmuş cildi onarır.

Copyright © IMAGE Skincare Türkiye 2014

Şehremini Mah. Börekçi Veli Sok. No:20/B 34104 Çapa, İstanbul

T 444 22 64   F 0212 586 62 96

Maya Pharma