O2 Lifting Seti

JEL ILA SÜT TEMIZLEYİCİ / GEL TO MILK CLEANSER
Cildin pH’ını dengeler ve optimize eder tüm yüzey kalıntılarını nazikçe ve etkili şekilde çıkartmaya yönelik günlük bir asit, sülfat ve paraben içermeyen yağ bazlı sütlü temizleyicidir. Bitki özlerinin yanı sıra bitkisel kökenli kök hücreleri cildi besler ve çevresel stres faktörlerinden korur.


ENZİMATİK YÜZ PEELİNGİ / ENZYMATIC FACIAL PEEL
Tazeleyici bir cilt gençleşmesi sağlayan devrim niteliğinde, yüksek performanslı bir cilt peelingidir.


OKSİJENLENDİRİCİ YÜZ MASKESİ /(OXYGENATING FACIAL MASQUE
Benzersiz “köpük burst teknolojisi”; üstün efervesan oksijen maskesi yalnızca birkaç dakika içinde ışıltılı bir cilt yaratmak için tasarlanmıştır. Tüm cilt tipleri için anında sonuç sağlamak üzere formüle edilmiştir.


KÖK HÜCRE YÜZ DESTEKLEYİCİSİ / STEM CELL FACIAL ENHANCER
Olgun ve kuru cilde ve hasar görmüş hücrelere karşı maksimum neme ulaşması için Kök Hücreler, BV-OSC ve güçlü bitki ekstreleri gibi aktif içerik maddelerini yüksek dozda eklemek üzere tasarlanmış yoğun, yüksek düzeyde koruyucu serum.


GÜNLÜK HAFİF RENKLİ NEMLENDİRİCİ SPF 30 - GENİŞ SPEKTRUMLU UVA & UVB / DAILY TINTED MOISTURIZER SPF 30
Yeni nesil saf fiziksel geniş spektrumlu UVA/UVB filitreleri nemlendirici eşit dağılım gösteren bir cilt tonu ve sağlıklı ışıldama sağlarken, güneşin zararlı etkilerine karşı koruma sağlamaktadır. Hafif Renkli Nemlendirici SPF 30 esansiyel vitaminlerden ve serbest radikal toplayıcıları içeren kombinasyonuyla güçlü antioksidan etkiyi sunmaktadır.

Copyright © IMAGE Skincare Türkiye 2014

Şehremini Mah. Börekçi Veli Sok. No:20/B 34104 Çapa, İstanbul

T 444 22 64   F 0212 586 62 96

Maya Pharma