hakkımızda

Image Skincare şimdiye kadar eşi benzeri görülmemiş bir deneyimi Türkiye ile buluşturuyor. Uluslararası çapta çalışmalarını sürdüren doktorların tecrübeleriyle alanında uzman kimyagerlerden oluşan bir ekibin bütünleşmesi, yeni fikir ve bileşenlerin yeni ürünlerin geliştirilmesinde bir araya geldiği sıradışı bir birliktelikten bahsediyoruz... Klinik deneylerini Avrupa’daki sertifikalı plastik cerrahlar kurulunun denetimi altında gerçekleştiriyor olması, Image Skincare'e yeni bileşenleri daha hızlı ve başarılı bir şekilde ürünlerle bütünleştirme avantajını sunuyor.

Ürünlerimizi lisanlı estetiysen ve doktorlara satmak kararlılıkla desteklediğimiz bir prensiptir. Müşterilerimizin ürünleri internet üzerinden satmasına izin vermiyoruz.

Klinik deneylerle kanıtlanmış maddelerin etkinliğine inanıyoruz ve ilaç şirketlerinin yaptığı pazarlama hilelerine başvurmuyoruz.

Image Skincare hiçbir ürününü hayvanlar üzerinde denememiş ve hiçbir zaman da denemeyecektir!  Yeni formüle edilen ürünler, insanlar tarafından test edilen alan çalışmalarıyla beraber bir dizi laboratuar testine tabi tutulur ve ürünlerimizin hepsi güvenli maddeler içermektedir.

Tüm bunlara ek olarak, paraben gibi kimyasal koruyucuları doğal ve bitki özlü koruyucularla değiştirdik.
- Ürünlerimiz hayvanlar üzerinde denenmemektedir.
- Petrokimyasal maddeler içermez.
- Kimyasal koruyucular içermez.
- Kokusu %100 esansiyel yağ içermektedir.
- Silikon içermez.

Image Skincare ürünlerinin hiçbiri paraben içermez. Kozmetik ürünlerinde koruyucu olarak parabenlerin kullanılması hala üzerinde tartışılan bir konudur. Parabenler ile insanlarda kanser oluşumu gibi sağlık sorunları arasında doğrudan bağ henüz kanıtlanamamış olmasının yanı sıra Image Skincare, ürün serilerinden parabeni çıkarmaya başlayan ilk şirketlerden biri olmuştur.

Firmamız bayilerini görseller, teknik dokümanlar ve eğitimlerle destekleyerek profesyonel kalite de bir hizmet sunar.

Maya Pharma ailesi olarak Image Skincare ile daha güçlü, daha yenilikçi yepyeni bir felsefe ile "güzelliğinizi ortaya çıkaracak" fikir ve ürünlerle sürekli yanınızdayız...

Copyright © IMAGE Skincare Türkiye 2014

Şehremini Mah. Börekçi Veli Sok. No:20/B 34104 Çapa, İstanbul

T 444 22 64   F 0212 586 62 96

Maya Pharma